fbpx

Program VÝKON

POLROČNÝ MOTIVAČNÝ PROGRAM VÝKON OBSAHUJE:

VSTUPNÁ KOMPLETNÁ DIAGNOSTIKA

PROFESIONÁLNY TRÉNINGOVÝ PLÁN
NA MIERU

INDIVIDUÁLNY PRÍSTUP, KONZULTÁCIE A ÚPRAVY PLÁNOV

VÝSTUPNÁ KOMPLETNÁ DIAGNOSTIKA

10% ZĽAVA
NA VÝŽIVOVÉ DOPLNKY
OD KOMPAVY

KOMPLEXNÝ PROGRAM NA MIERU – na zlepšenie Vášho výkonu aj kondície a správne nastavenie tréningov

Program pozostáva z dvoch kompletných diagnostík – vstupnej a výstupnej. Na základe výsledkov z diagnostík zostavíme profesionálny tréningový plán, ktorý sa každé 4 týždne aktualizuje a mení podľa Vášho postupu a progresu. Plán v sebe zahŕňa aj tréningový denník a ukazuje Vám aktuálne plnenie plánu. 1x za mesiac môžete prísť ku nám do centra odkonzultovať akékoľvek Vaše otázky. Ako bonus máte počas programu u nás 10% zľavu na všetky doplnky výživy od Kompavy a 15% zľavu na diagnostiky zloženia tela, stavu ciev a stresu u nás v centre Metflex.

PROGRAM VÝKON JE URČENÝ PRE:

  • výkonnostných športovcov,
  • rekreačných športovcov,
  • ľudí, ktorí chcú posunúť svoju výkonnosť a zlepšiť formu.

CHCEM PROGRAM VÝKON, ČO PRE TO MUSÍM UROBIŤ?

  1. Zastavte sa osobne v Kompava centre Metflex alebo nás kontaktujte telefonicky, emailom či cez kontaktný formulár.
  2. Dohodneme termín a prídete na kompletnú diagnostiku. Vyplníte jednoduchý dotazník a na základe Vašich údajov maximálne prispôsobíme program Vaším potrebám.
  3. Dajte nám niekoľko dní, aby sme Vám program pripravili. Najneskôr do týždňa budete mať hotový profesionálny tréningový plán.
  4. Pustite sa do toho.
  5. 1x mesačne sa zastavte alebo nám pošlite Váš tréningový denník a podľa výsledkov a plnenia upravíme plán na ďalší mesiac.
  6. Po 6 mesiacoch vykonáme výstupnú kompletnú diagnostiku, aby sme zistili Váš progres. Otázky je možné konzultovať priebežne.

ČO VŠETKO PROGRAM OBSAHUJE:

Program VÝKON zahŕňa: vstupnú diagnostiku, 2x kompletnú diagnostiku, profesionálny tréningový plán na mieru, individuálny prístup, pravidelné konzultácie a úpravy plánov.

Bonusom počas programu je 10% zľava na výživové doplnky od Kompavy a 15% zľava na diagnostiky zloženia tela, stavu ciev a stresu u nás v centre Metflex.

Cena: 390 €