fbpx

Motivačný program

KTORÝ VÁS DÁ DO FORMY

POLROČNÝ MOTIVAČNÝ PROGRAM FORMA OBSAHUJE:

DIAGNOSTIKA A ANALÝZA TELA PRÍSTROJOM INBODY

VÝŽIVOVÝ PLÁN
NA MIERU

TRÉNINGOVÝ PLÁN NA MIERU

INDIVIDUÁLNY PRÍSTUP, KONZULTÁCIE A ÚPRAVY PLÁNOV

10% ZĽAVA
NA VÝŽIVOVÉ DOPLNKY
OD KOMPAVY

KOMPLEXNÝ PROGRAM NA MIERU – na zlepšenie Vašej kondície, úpravu Vašej hmotnosti a správne nastavenie Vašich stravovacích návykov

Program pozostáva z podrobného tréningového plánu, ktorý sa každé 4 týždne aktualizuje a mení podľa Vášho postupu a progresu. Plán v sebe zahŕňa aj tréningový denník a ukazuje Vám aktuálne plnenie plánu. Ďalej je to výživový plán na mieru. Tento plán v sebe zahŕňa praktický 7-dňový jedálniček, s rozpisom jedál a pitného režimu spolu s nutričnými údajmi. 1x za mesiac sa môžete prísť ku nám do centra zmerať na prístroji InBody (zahrnuté v cene) a odkonzultovať akékoľvek Vaše otázky. Ako bonus máte počas programu u nás 10% zľavu na všetky doplnky výživy od Kompavy a 15% zľavu na kompletnú diagnostiku u nás v centre Metflex.

PROGRAM FORMA JE URČENÝ PRE:

  • rekreačných športovcov (budovanie kondície, nárast svalovej hmoty, zdravotný stav),
  • ľudí, ktorí potrebujú redukovať nadbytočné kilogramy,
  • ľudí, ktorí úspešne zvládli chudnutie a potrebujú plán na udržiavanie váhy,
  • ľudí, ktorí sa chcú nastaviť na zdravý životný štýl.

CHCEM PROGRAM FORMA, ČO PRE TO MUSÍM UROBIŤ?

  1. Zastavte sa osobne v Kompava centre Metflex alebo nás kontaktujte telefonicky, emailom či cez kontaktný formulár.
  2. Vyplníte dva jednoduché dotazníky, ktoré Vám pošleme, aby sme mohli program maximálne prispôsobiť Vaším potrebám – jeden sa týka tréningového plánu, druhý výživového plánu.
  3. Dajte nám niekoľko dní, aby sme Vám plány pripravili. Najneskôr do týždňa budete mať hotový celý program.
  4. Pustite sa do toho.
  5. 1x mesačne sa zastavte na meranie zloženia tela InBody a pripravte si otázky, ktoré sa nás chcete opýtať. Pozrieme sa aj na Váš tréningový denník a podľa neho upravíme plán na ďalší mesiac.

ČO VŠETKO PROGRAM OBSAHUJE:

Program FORMA zahŕňa: vstupnú diagnostiku, 6x analýzu tela prístrojom InBody 370S, výživový plán na mieru, tréningový plán na mieru, individuálny prístup, pravidelné konzultácie a úpravy plánov.

Bonusom je počas programu 10% zľava na výživové doplnky od Kompavy a 15% zľava na kompletnú diagnostiku u nás v centre Metflex.

Cena: 270 €