Cenník služieb E-fit štúdia

Platný od 1.5.2021

Tréningový program Cena Popis tréningového programu
Prvý vstup na E-fit cvičenie s 50% zľavou 12 € 50% zľava na prvý vstup do E-fit štúdia. Môžete si vybrať ľubovoľný tréningový program v trvaní 20 minút.
Anticelulitídny program 25 € Program určený najmä pre ženy, ktorý pomáha eliminovať prejavy celulitídy. Zároveň pomôže s lepším prekrvením pokožky aj podkožného tkaniva, zvýši látkovú výmenu a rozhýbe lymfatický systém.
1 vstup v trvaní 20 minút
Program na redukciu tuku a formovanie postavy 25 € Program podporuje spaľovanie tukov, čím dochádza k zníženiu hmotnosti. Účinnou stimuláciou svalov celého tela alebo vybraných partií sa podporuje formovanie postavy.
1 vstup v trvaní 20 minút
Program na budovanie svalov 25 € Program zameraný na cielené posilňovanie, tvarovanie a spevnenie svalstva celého tela alebo vybraných svalových skupín.
1 vstup v trvaní 20 minút
Program na podporu kĺbového aparátu 25 € Program vo forme rehabilitácie pri poruche pohybových orgánov, po operáciách chrbtice, po športových úrazoch, či svalových natiahnutiach. Program vhodný na redukciu záťaže kĺbov a šliach (prevencia skorej chondropatie, artritídy).
1 vstup v trvaní 20 minút
Program pre profesionálnych športovcov na zvýšenie výkonnosti 25 € Program vhodný pre športovcov ako kompenzačné cvičenie, na precvičenie zanedbávaných partií, či cielené posilňovanie vybraných svalových skupín. Aktivácia hlbokých svalov, zlepšenie koordinácie a eliminácia bolestí chrbta.
1 vstup v trvaní 20 minút
Estetický program 25 € Program na cielené formovanie, spevnenie a tvarovanie tela. Možnosť zamerania na problémové partie.
1 vstup v trvaní 20 minút
Kardio tréning 25 € Program zameraný na kardio tréning, na precvičenie celého tela alebo vybraných partií. Kardio tréning bude šitý na mieru podľa požiadaviek zákazníka.
1 vstup v trvaní 20 minút
Manažér tréning 25 € Program určený pre manažérov na zlepšenie fyzickej a psychickej kondície, vitality, nálady, stability a celkového výkonu.
1 vstup v trvaní 20 minút.
Súčasťou každého tréningového programu je: Iontový nápoj HypoFit pred a počas cvičenia + regeneračný proteínový nápoj po cvičení (Wellness Daily Protein, Zen Whey, ProteinFit, LactoFree 90) + osobný tréner a individuálny tréning šitý na mieru + poradenstvo v oblasti výživových doplnkov + klienti E-fit štúdia získavajú exkluzívnu 12% zľavu na všetky výrobky Kompava
Permanentky Bežná cena Cena permanentky Popis permanentky
Permanentka 5 vstupov po 20 minút 125 € 100 € Permanentka obsahuje 5 vstupov po 20 minút do E-fit štúdia. Môžete si vybrať 5 ľubovoľných tréningových programov v trvaní 20 minút.
Permanentka 10 vstupov po 20 minút 250 € 180 € Permanentka obsahuje 10 vstupov po 20 minút do E-fit štúdia. Môžete si vybrať 10 ľubovoľných tréningových programov v trvaní 20 minút.
Permanentka 20 vstupov po 20 minút 500 € 340 € Permanentka obsahuje obsahuje 20 vstupov po 20 minút do E-fit štúdia. Môžete si vybrať 20 ľubovoľných tréningových programov v trvaní 20 minút.
tréningový úbor pre E-fit cvičenie 35 € zakúpenie nového tréningového úboru špeciálne pre EMS
tréningový úbor pre E-fit cvičenie 5 € zapožičanie tréningového úboru špeciálne pre EMS
extra zľava 15 % zľava 15% pre študentov, dôchodcov, ZŤP, VIP klientov - klient, ktorý absolvoval 30 vstupov do E-Fit štúdia získava na ďalšiu permanentku zľavu 15%

Ceny sú uvádzané s DPH